Jakou vybrat nabíječku?

Ztratili jste nabíječku k telefonu, nebo se vám zkrátka rozbila a potřebujete nutně jinou? V naší nabídce jsou skvělé nabíječky, které jistě nahradí tu starou!

Nová nabíječka k telefonu

Někdy se zkrátka stane, že se nám povede ztratit nabíječku k telefonu, ať už ji necháme někde na dovolené, v hotelu nebo nám vypadne z tašky cestou hromadnými dopravními prostředky. Bez nabíječky se dnes jen těžko obejdeme. Naštěstí je ovšem velmi jednoduché tuto situaci vyřešit. Pokud sháníte novou, můžete si u nás vybrat například podle výrobce. Jestli máte například Samsung, stačí jednoduše vyfiltrovat tuto značku a můžete rovnou vybírat nový kousek. Dejte vždy ovšem pozor na to, abyste vybrali správný typ konektoru. A co když si nebudete vědět rady? Můžete nás kdykoli kontaktovat, a rádi vám budeme při výběru nápomocni.

Jakou vybrat nabíječku? U nás máte na výběr hned z několika typů. K dispozici jsou například autonabíječky, síťové, bezdrátové nebo USB nabíječky typu C. Kromě jiného existuje také další dělení, a to na klasické nabíječky a na rychlonabíječky. U rychlých je ovšem zapotřebí, aby byly podporovány telefonem. Do telefonu proudí větší napětí než z klasické nabíječky, ovšem proud zůstává stejný. Rychleji se dobíjí baterie zpočátku, což je praktické pro případy, kdy máte na nabíjení jen chvíli a potřebujete s telefonem fungovat dál.

Mezi hlavní typy konektorů patří micro USB a USB-C konektor. První z nich najdeme většinou u starších telefonů a liší se tvarem. U druhého typu vypadá konektor podobně, ale lze ho do telefonu zasunout oboustranně.

Existují nějaké další typy a možnosti? Pokud váš telefon podporuje tuto možnost, můžete si vybrat také bezdrátovou nabíječku. Jedná se o velké pohodlí, protože když například pracujete v kanceláři a máte teda možnost mít telefon u sebe, odložíte ho na polštářek, máte ho pořád na očích a kdykoli ho v případě potřeby můžete vzít do ruky bez vytahování kabelu. Menší nevýhodou je doba nabíjení, která je o něco pomalejší než s klasickou nabíječkou.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení