V internetovém obchodě bohužel není možné v současné době objednávat zboží. Pro uskutečnění objednávky můžete navštívit náš druhý eshop: www.mobilprislusenstvi.cz

Velkoobchod Forcell

Forcell.cz - VO a MO Internetový prodej GSM náhradních dílů a příslušenství pro mobilní telefony.

Velkoobchod Forcell - Ceník po přihlášení a autorizaci.

Přihlášení / Registrace

Velkoobchodní objednávky realizujeme od 1000kč 

Vaše objednávka může obsahovat zboží, které se nachází v našem externím skladu a je před vyprodáním nebo Některé produkty již nejsou k dispozici tak vás O této skutečnosti Vás budeme informovat co nejdříve.

Dodací podmínky

Dodávky zboží budou dle dostupnosti produktů a provozních možností prodávajícího realizovány v co nejkratším termínu, obvykle 1 - 3 dnů pracovních dnů, ve výjimečných případech může být dodací lhůta delší.

Objednání zboží

Objednávat lze pomocí uživatelského účtu zákazníka, případně e-mailu. Předmětem kupní smlouvy je pouze zboží uvedené v objednávce potvrzené kupujícím. Aby se jednalo o řádnou objednávku, je nutné vyplnit veškeré požadované údaje a náležitosti uvedené v objednávkovém formuláři. V případě, že v průběhu doby, kdy bylo zboží objednáno, došlo ke změně ceny dodávaného zboží ze strany dodavatele prodávajícího, má prodávající právo objednávku po dohodě s kupujícím modifikovat nebo od ní jednostranně s okamžitou účinností odstoupit. Toto prodávající kupujícímu bez zbytečného odkladu oznámí. Stejné oprávnění si prodávající vyhrazuje i v případě, kdy výrobce přestane dodávat objednaný produkt nebo uvede na trh novou verzi produktu popřípadě výrazným způsobem změní cenu produktu. Přijatá objednávka bude zpracována do 24 hod. od přijetí (v prac. dny od 8:00 do 16:00 hod.). O potvrzení objednávky, zpracování objednávky a odeslání zásilky bude zákazník informován e-mailem či prostřednictvím uživatelského účtu. V případě nejasností bude prodávající kontaktovat kupujícího emailem nebo telefonicky.

Podmínky záruky za jakost

Záruka za jakost se nevztahuje na následující zboží: – poškozené živly jako je voda, oheň, blesk nebo jiný elektrický výboj a podobné – s uběhnuvší záruční lhůtou v den předložení (doručení) zboží k reklamaci – mechanicky poškozené (roztržené, prořízlé, propálené, prasklé LCD displeje, natržené flex kabely a pod.) – bez doložení původu nákupu – poškozené nesprávným použitím v rozporu s návodem k obsluze nebo zásadami správného použití či skladování – zboží poškozené neodborným servisním zásahem nebo nesprávnou manipulací.
 
Záruka za jakost se dále nevztahuje na: baterie a náhradní díly bez kontrolních značek dodavatele, tj. razítko se symbolikou (PT,FCZ).
 
Záruka za jakost se nevztahuje na opotřebení věci způsobené jejím obvyklým užíváním.
Reklamace LCD - Otestujte před nalepením! Pokud není díl měněn v autorizovaném servisu dané značky, na použitý díl se záruka nevztahuje.
 
Upozorňujeme také, že zboží, které vracíte bez udání důvodu ve lhůtě 14dní nelze uplatnit u nákupu na IČ a DIČ