V internetovém obchodě bohužel není možné v současné době objednávat zboží. Pro uskutečnění objednávky můžete navštívit náš druhý eshop: www.mobilprislusenstvi.cz

Jaké vybrat pouzdro?

Potřebujete sehnat nějaký obal nebo pouzdro na telefon, abyste si ho nerozbili či nepoškrábali? Máme pro Vás širokou nabídku super produktů.

Super pouzdro na telefon

Snad každý člověk, který má mobilní telefon, potřebuje také pouzdro či obal. Snadno se totiž stane, že nám telefon vypadne z kapsy nebo si ho poškrábeme v tašce o klíče či jiné předměty. V kapse se zase jednoduše z prachu a nečistot zanáší konektory, které pak mohou nesprávně fungovat. Že ještě své pouzdro nemáte? Pak doporučujeme vybrat to nejlepší, které bude odpovídat vašim potřebám! Často se jedná nejen o praktický doplněk, ale také vypovídá něco o vašem vkusu – mnoho lidí, zvlášť v business světě, dnes hodnotí člověka i na základě mobilního telefonu.

Stanovte si hned na samotném začátku, zdali chcete vybírat pouzdro nebo obal na telefon. Ač se zdá na první pohled, že v tom rozdíl není, určitě byste ho brzy poznali. Obaly jsou totiž o něco méně praktické v tom, že do nich telefon vložíte a při každé manipulaci ho musíte celý vyndavat. Na druhou stranu, pokud máte mobil v pouzdře, pak budete zároveň chránit svůj přístroj před poničením, a také s ním můžete kdykoli pracovat, aniž byste cokoli odstraňovali nebo přesouvali.

A jaké vybrat pouzdro? Nabídka je opravdu široká, a ze sortimentu někdy až oči přechází. V první řadě je zapotřebí znát značku svého telefonu a jeho konkrétní typ, poté se lze snadno odrazit a vybírat konkrétní druh. Ať už potřebujete jen zadní kryt nebo chcete celkovou ochranu, a vyberete si zaklápěcí obal, rozhodně máme co nabídnout.

Vybírejte z těch nejlepších kousků

Mohlo by se to zdát opravdu snadné, že bude jeden typ a vyberete si zkrátka jen barvu či motiv. U nás ovšem můžete volit i z různých materiálů a provedení. Nabízíme kvalitní a odolná pouzdra, například z TPU materiálu, která jsou velmi oblíbená. Jako další jsou k dispozici prošívaná pouzdra, která kryjí přední i zadní stranu telefonu, a i přesto jej můžete plně využívat a máte přístup ke všem tlačítkům. Vybírejte podle svého vkusu to nejlepší.